MÖBLER / Bord / Matbord 9297119

nr 929 7119

Matbord

med klaffar, mahogny, England, längd: 145, djup: 92, höjd: 76

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 december 2014
kl 19:00:04

7/12 12:50:42 1      100 kr
8/12 11:54:53 2      Vinnande bud